Duża walizka podróżna ABS Bellugio WA-6048L

Cena widoczna po zalogowaniu

Nowy produkt

Zwinna walizka podróżna na czterech kółkach, wykonana z mocnego i trwałego materiału ABS. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się z każdej podróży!

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Zwinna walizka podróżna na czterech kółkach, wykonana z mocnego i trwałego materiału ABS. Wybierz swój ulubiony kolor i ciesz się z każdej podróży!

Walizka Bellugio w czterech intensywnych kolorach to świetny wybór na każdą podróż.
Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany i posiada 24 miesięczną gwarancję.

KOMORA GŁÓWNA
Walizka posiada pojemną komorę główną, która podzielona jest na dwie części. Z jednej strony duża kieszeń wyposażona w zamknięcie na zamek, z drugiej w elastyczne pasy spinające. Twoje rzeczy będą zawsze zabezpieczone przed przesunięciem. Dodatkowo na klapie z jednej strony znajduje się kieszonka z siateczki.

WYGODNY TRANSPORT
Walizka podróżna posiada wygodną, wysuwaną rączkę oraz uchwyt do ręki. To świetne rozwiązanie, żeby bez problemu przenieść walizkę w każde miejsce. Dodatkowo boki walizki zostały wyposażone w uchwyt po jednej stronie oraz niewielkie nóżki po drugiej, dzięki temu możesz transportować walizkę i w pionie i w poziomie.

SOLIDNA PODSTAWA
Cztery mocne kółka, obracające się o 360 stopni, pozwalają na swobodne przemieszczanie walizki w każdą stronę. 

NIEZAWODNE ZAPIĘCIE
Walizka podróżna została wyposażona w dwa solidne zamki błyskawiczne oraz system szyfrujący. To świetne zabezpieczenie dla Twoich rzeczy!

ORYGINALNY PRODUKT
Na szczycie walizki znajduje się niewielkie metalowe logo producenta. 

Długość 50 cm
Szerokość 29 cm
Wysokość 76 cm
Objętość 96 ml
Waga 4 kg
Kolor/y czarny, niebieski, zielony, różowy
Porównaj