Mała walizka podróżna z poliestru Bellugio WA-6051S

Cena widoczna po zalogowaniu

Nowy produkt

Mała i zwinna walizka wykonana z mocnego i trwałego poliestru. Prezentowana walizka podróżna posiada wygodną, wysuwaną rączkę i dwa kółka pozwalające na swobodne przemieszczanie walizki.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

Prezentujemy Państwu mała i zwinną walizkę podróżną wykonaną z mocnego i trwałego poliestru.

Walizka podróżna posiada wygodną, wysuwaną rączkę, uchwyt i dwa mocne kółka pozwalające na swobodne przemieszczanie walizki. Na spodzie znajduje się stópka, umożliwiająca postawienie walizki.
Dodatkowo boki walizki zostały wyposażone w uchwyt po jednej stronie oraz niewielkie nóżki po drugiej. Dzięki temu możesz transportować walizkę i w pionie i w poziomie.

Walizka wyposażona w komorę główną oraz kieszonkę na klapie wewnątrz. Na zewnątrz znajdują się dwie dodatkowe kieszenie, ułatwiające pakowanie, dzięki którym najpotrzebniejsze przedmioty możesz mieć zawsze pod ręką.

Wewnątrz komory głównej zamontowano elastyczne pasy spinające i zabezpieczające zawartość przed przemieszczaniem się podczas podróży.

Walizka podróżna została wyposażona w solidne i niezawodne zamki błyskawiczne, których końcówki przystosowane są do zamknięcia na małą kłódkę.

Walizka dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, granatowym i burgundowym.

Towar jest nowy, oryginalnie zapakowany i posiada 24 miesięczną gwarancję.

Długość 38 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 55 cm
Objętość 36 ml
Waga 2,7 kg
Kolor/y czarny, burgund, granatowy
Porównaj