Hurtownia Zbroja wita Państwa na swojej stronie.

Od 26 lat dostarczamy najwyższej jakości akcesoria galanteryjne i dodatki do ubioru. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. torebki skórzane damskie, ekskluzywne teczki, torby męskie, plecaki, saszetki, skórzane portfele, torby podróżne, walizki i nesesery oraz pozostałe akcesoria.

Dostępna pod adresem www.hurtownia.zbroja.pl hurtownia internetowa prowadzona jest przez firmę „ZBROJA International Trade Andrzej Zbroja”. Siedziba firmy mieści się we Wrocławiu przy ul. Gen. I. Prądzyńskiego 45a. Tu znajduje się hurtownia internetowa, pomieszczenia biurowe, magazyn oraz sklep hurtowo-detaliczny, do którego zapraszamy klientów z Wrocławia i okolic.

Od początku swego istnienia firma aktywnie rozwija własne znaki handlowe: BELLUGIO, SANCHEZ CASUAL, SANCHEZ CLASSIC, VIMAX, WILD TIGER oraz ELINII, wytrwale dążąc do silnej pozycji na rynku galanterii skórzanej.

Mając na uwadze najnowsze trendy w budowie serwisów internetowych oraz kładąc nacisk na przejrzystość i wygodę użytkowania, wprowadziliśmy szereg modyfikacji, zmieniając zupełnie design oraz funkcjonalność sklepu, zgodnie z zasadami usability w branży ecommerce.

ZBROJA INTERNATIONAL TRADE ANDRZEJ ZBROJA

ul. Gen. I. Prądzyńskiego 45A, 50-433 Wrocław

tel. +48 71 341 58 00

NIP: 899-000-03-96, REGON: 005954483

UE VAT ID: PL8990000396

Wpisany do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), wcześniej prowadzonej przez Urząd Miasta  Wrocław, pod nr 25072.

HURTOWNIA INTERNETOWA GALANTERII HURTOWNIA.ZBROJA.PL

Tel: +48 71 733 07 62

E-mail: hurtownia@zbroja.eu

Reklamacje&serwis: hurtownia@zbroja.eu

Adres WWW: www.hurtownia.zbroja.pl


Porównaj